Mobilya ve Ev Dekorasyonu Alışverişi - Neslive

Güzel bir güne başlamak

list Kategori: Dekoratif Çözümler Yayın: comment Yorum: 0

Aydınlık yatak odaları, güzel bir güne başlamak için iyi bir tercih. Daha kaliteli bir yaşam için sağlıklı bir hayat tarzına sahip olmalıyız. Hayat tarzımızı düzenlemek için evimizden başlayabiliriz.

Yaşanılabilir yaşam alanlarında günün yoğunluğunun yanında daha verimli bir vakitler geçirebilmek mümkün. Bunun için düzenli olduğu kadar arzularımıza hitap eden iç mimari de çok önemlidir.
Beyazın sadeliğini ve aydınlığını seven insanlar için Viera Yatak Odası tam da doğru bir tercih olacak.

Ahşabın sıcak renginin ince detaylarıyla birlikte ekrunun sadeliğini ışıltısını gösteren zarif tasarımları yatak odanızda isteyeceksiniz. İnce detaylarların şıklığındaki yatak başlığı karyola etrafında dönerek bir bütünlüğü oluşturuyor. Yatak başlığındaki ışık yapısıyla da uyku öncesi yatak odasında hafif ışık arayanlar için güzel bir ışıltı. Şifonyerin altında bulunan elmasın ışıltısı da odanızı saracak. Elmas detayı komodinlerde de bir bütünlük oluşturuyor ve değerli bir yaşam alanının sembolü olarak aklınızda kalacak. Akordiyon şeklinde açılan dolap kapaklarıyla alanlarınızdan tasarruf ederken güçlü mekanizmaları fark edeceksiniz. Dolap üzerindeki ayna ve üzerindeki motifler hem kullanış sağlayacak hem de iç mimarinizi genişleten bir algı sunacak.
Modern stile sahip şifonyer aynası farklı çizgilere sahip olsa da takım içinde uyum halinde. Güçlü yapıya sahip olan Viera Yatak Odası uzun yıllar sizinle birlikte olacak ve güzel günlere başlamanıza vesile olacak.

Etiketler yatak odası
Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık