Mobilya ve Ev Dekorasyonu Alışverişi - Neslive

Dekorasyonunuzu Tazeleyin

list Kategori: Dekoratif Çözümler Yayın: comment Yorum: 0

Yaşam alanlarınızı güzelleştirirken kullanacağınız renkler büyük önem taşıyor. Yeşil rengin tonları mı yoksa grinin minimal şekilleri mi? Renk seçimleriniz evinizi başka bir atmosfere taşıyacaktır.

Dekorasyonunuzu Tazeleyin!

Yaşam alanlarınızı güzelleştirirken kullanacağınız renkler büyük önem taşıyor. Yeşil rengin tonları mı yoksa grinin minimal şekilleri mi? Renk seçimleriniz evinizi başka bir atmosfere taşıyacaktır. Yazın getirdiği yenilenme duygusuyla yapacağınız değişiklikler size iyi gelecek. Özellikle sıcak ve sevimli renkler ev dekorasyonu konusunda size avantajlar sağlayacaktır. Aydınlatma için seçeceğiniz dekoratif ve kullanışlı avizeler, sevdiğiniz ve iç mimarinize uyumlu renklerden oluşarak yaşam alanlarınıza hareketlilik katacak. Akşamları aydınlatmalarınız üzerindeki renklerin odanıza yansımasıyla size ait olan alanı daha da çok hissedeceksiniz. Sevdiğiniz renklerin tonlarıyla aydınlanmanın zevkine bırakın kendinizi. Hayalinizdeki ışıkları sahip olduğunuz dünyada özgür bırakın. Renklendireceğiniz oturma odalarında size her zaman yakın olacak yan sehpaların seçimi de çok önemli. İç mimarinizde oluşturmak istediğiniz hareketliliğin devamı için renkli sehpalardan oluşan bir dekorasyonu da gerçekleştirebilirsiniz. Kullanışlı yapılarıyla da misafirleriniz geldiğinde size hep kolaylık sağlayacaklar. Daha fazla kullanış için tercih edilen zigon sehpalardan da yaşam alanlarınıza uygun tasarımları iç mimarinize uyarlayabilirsiniz. Koltuk takımlarınızın kumaş renkleriyle birlikte renkli sehpa tercihi yaparak güzel kombinler oluşturabilirsiniz. Evinizde geometrik şekiller oluşturarak dekorasyonunuza belirli sınırlar çizip hayal ettiğiniz etki alanlarını oluşturabilirsiniz. Şekiller ile belirleyeceğiniz alanlarda istediğiniz tarzların dekorasyonlarını oluşturabilirsiniz. Üçgen şeklinde olan bir kitaplık sayesinde hep kitaplarınızı şık bir şekilde dizebilir hem de dekoratif objelerinizi farklı açılarla hoş görüntüler oluşturmanızı sağlayabilirsiniz.

Etiketler dekorasyon
Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık