Ev Dekorasyonu

Zamansız tasarımlar

Sahip olduğunuz yaşam alanlarının her daim size ait olan bir tarzı yansıtmasını istersiniz. Kendinizi en rahat ve en olduğu gibi ifade edebildiğiniz bu mekanlarda tek bir ana takılı kalmayan, zamanın ötesinde tasarımlara yer vermek en büyük hayaliniz olabilir. Tüm bunları gerçekleştirirken konforunuzdan çalınması ise tam anlamıyla kırmızı çizginizdir…

O halde başlangıç noktanız; modern, zamansız, fonksiyonel ve estetik koltuk ve oturma grubu modellerinin yer aldığı bir oturma odası yaratmak olmalı! Şimdi, hayalinizdeki yaşam alanına kavuşmak için hazır mısınız?

Geçmişten Gelen Asalet

Dört asır öncesine dayanan varlığını günümüze kadar taşıyabilen Chester koltuk takımı modelleri, konforu ve şıklığı aynı anda getirecek. Yaşam alanlarınıza farklı ve özgün bir tarz katacak ürünler, kapitoneli tasarımlarıyla ön planda. Klasik eğilimlerin modern detaylarla harmanlandığı koltuk takımı modelleri gerek evleriniz gerekse çalışma alanlarınız için son trendlerle uyumlu çözümler sunmaya hazır!

Hem Modern Hem Klasik Bir Dokunuş

Yaşam alanlarınızda hem klasik hem de modern bir görünüm elde etmek isterseniz tercihinizi Neo-Klasik koltuk takımı modellerinden yana kullanmanızda fayda var. Geçmişi, bugünü ve yarını aynı anda evinize taşıyacak olan ürünlerin, modern tarzdan vazgeçmeyen ve klasikten şaşmayan kullanıcıların gönlünü kazanması işten bile değil! Tekli, ikili ve/veya üçlü koltuk modellerinin bir araya getirilmesiyle oluşan koltuk takımları birbiriyle uyumlu, kaliteli ve hayli şık kumaşlar kullanılarak üretilir. Kimi tasarımlarda ise kullanılan coşkulu renkler sahibi olduğunuz mekanlara doğal bir hareket kazandırır.

Modern Tasarımlarla Gelen Rahatlık

İşlevselliği ve şıklığıyla dikkatleri üzerinde toplayan modern koltuk takımı modelleri ise ince düşünülmüş tasarımsal detaylarla size konfordan gelen huzuru sonuna kadar yaşatacak. Mobilyalar, hem sizin hem de misafirlerinizin keyifli ve konforlu vakit geçirmesine olanak sağlarken evinizin modern dekorasyonuna da en güzel şekilde uyum sağlayacak. Metal ayaklı koltuk tasarımları ile spor bir tarzı yakalayabilir, ahşap ayaklı koltuk modelleri ile sadeliği yaşam alanınıza taşıyabilirsiniz. Chester, Neo-Klasik, modern ve her daim konforlu koltuk tasarımlarının yanı sıra avangart koltuk takımı modelleri, berjer, puf, Josephine, Daybed gibi farklı tarz ürün alternatifleri de yaşam alanlarınıza girmeye hazır. İşlevselliğiyle öne çıkan ürünlerin sahip olduğu tasarımsal farklılıkların nasıl var olan dekorasyona estetik katkılar sağladığına şahit olacaksınız. Oturma grubu, köşe koltuk takımı, dinlenme koltuk modelleri ya da Josefin; ihtiyaç duyduğunuz ürün hangisi olursa olsun, konfor yaşam alanlarınızın vazgeçilmezi haline gelecek. Küçük detaylar üzerinden zarafeti tanımlayan, fonksiyonel yapılarıyla yaşamınızı kolaylaştıran Neslive Home tasarımları size benzersiz dekoratif deneyimler yaşatacak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir